157 | POLE S RYBNÍČKEM
BUBENÍČEK Ota (1871 – 1962)
- starting price: 16 000 CZK
- hammer price: 34 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na lepence, 35 x 49,5 cm, rámováno, datace 1909, signováno vlevo dole oto Bubeníček 09. Nová Ves.